Contact

Secretariaat

Adres: Grote Negenbundersstraat 39, 3500 Hasselt
Tel: 011/25.62.87
GSM: 0477/65.24.65
E-mailadres: timmerman.jan@telenet.be

Contactpersonen

Voorzitter: Militza Kuipers, tel: 0477/44.52.57 , e-mail: militza.kuipers@telenet.be
Ondervoorzitter: Robby Miltenburg, tel: 0491/61.17.69, e-mail: robby.miltenburg@gmail.com
Penningmeester: Philippe Hermans, tel: 0473/52.15.82, e-mail: philippe@bhkphermans.be
Secretaris: Jan Timmerman, tel: 0477/65.24.65, e-mail: timmerman.jan@telenet.be
Jeugdcoördinator: Kristof Michiels, e-mail: michiels.kristof@gmail.com
Ombudsvrouw:Fabienne Asnong, tel: 0478.32.77.47 fabienneasnong@hotmail.com
Webmaster: Pieter Lernout, tel: 0496/70.60.72, e-mail: pieter.lernout@gmail.com

Interessante nummers

Stamnummer Hasselt BT: 936
Ondernemingsnummer vzw: 0422 355 519
Rekeningnummer: IBAN – BE22 7352 1213 5247 | BIC – KREDBEBB

Hoe aansluiten?

Wie lid wenst te worden van Hasselt BT, kan contact opnemen met jeugdcoördinator Kristof Michiels.

Contactformulier

Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht

naar boven