Organisatie

Organigram | Dagelijks bestuur | Bestuur heren | Bestuur dames | Bestuur jeugd | Sportieve staf | Medische staf

Organigram

Organigram Hasselt BT

Dagelijks bestuur

VoorzitterMilitza Kuipers
ErevoorzitterHubert Lenssen
ErevoorzitterHerman Reynders
OndervoorzitterRobby Miltenburg
PenningmeesterPhilippe Hermans
SecretarisJan Timmermans
BestuursledenFabienne AsnongDominique Weyen
Tom Van BecelaerePatrick Pauwels

naar boven

Bestuur heren

VoorzitterMilitza Kuipers
BestuursledenDominique WeyenRobby MiltenburgPatrick Pauwels

naar boven

Bestuur dames

VoorzitterMilitza Kuipers
BestuursledenFabienne AsnongPhilippe HermansRonny Linters
Anne Mie PrincenLeon BuelensHilda Vanalken

naar boven

Bestuur jeugd

VoorzitterRobby Miltenburg
BestuursledenFabienne AsnongBert CoolsLieve Evens
An GijsenJan KramerhofferAnne-Marie Iven
Peter IndeherbergeCarmine HoebersBenoit Pullinx
Patrick CaelenJan TimmermanJan Dupain
Tom Van BecelaereBart HeirmanTom Kumpen
Georgine MeyersNadine PillardsSener Polst

naar boven

Sportieve staf

Heren
CoördinatorPatrick Pauwels
Coach heren ARaymond
Coach heren BFrank
Coach heren CPatje
Coach heren DDanielle Bosmans
Dames
CoördinatorLeon Buelens
Coach dames APhilip Wolk
Coach dames BLien Buelens
Jeugd
CoördinatorKristof Michiels
Coach U21 - landelijke junioren jongensHerman
Coach U19 - landelijke kadetten meisjesChristiaan Baeten
Coach U18 - landelijke kadetten jongensJoris De Ceunynck
Coach U18 - provinciale kadetten jongensLorenz Simons
Coach U16 - landelijke miniemen meisjesMithun Wijnen
Coach U16 - landelijke miniemen jongensPatriek Luijten
Coach U16 - provinciale miniemen jongensPeter Motmans
Coach U14 - landelijke pupillen jongensCarl Vranken
Coach U14 - Landelijke pupillen meisjesMartijn Broekx
Coaches U14 - provinciale pupillenLotte Verheyen
Coach U12 - benjamins ADaniëlle Bosmans
Coaches U12 - benjamins BFabienne Asnong
Coach U12 - benjamins Cn.t.b.
Coach U12 - benjamins DAnne Venken
Coach U10 - microben HBTArne Venken
Coach U10 - microben HLUKirsten Vanhemel
Coaches U8 - peanutsDirk De Houwer en Benji
Coach U6 - keds-kidsLuka Geurts

naar boven

Medische staf

SportartsMichaël Mariën (michael_marien@hotmail.com; 011/21.12.21)
Kinesiste (curatieve verzorging)Mariëlle Vanaken (marielle.vanaken@skynet.be; 011/22.14.52)
Kinesist (letselpreventie)Jan Van Hoecke (vanhoeckejan@hotmail.com; 011/75.41.54 of 0497/31.93.61)
Mental coachAnn Magdelijns (ann.magdelijns@telenet.be; 0478/28.16.24)
Conditionele begeleidingJan Adriaens (jan_adriaens@hotmail.com; 0473/40.24.60)
VoedingsdeskundigeDominique Perissi

naar boven