NL

 

Parking naast de stedelijke sporthal

Deze is voorbehouden voor medewerkers, genodigden , sponsors, bestuur & medewerkers Basketbal Vlaanderen en aan de refs voor de periode dat ze wedstrijden fluiten. Tevens voor rolstoelgebruikers.

Parking Hentjenslaan (oude terreinen voetbal Sporta Kuringen)

Dit is de parking voor de bezoekers. De Hentjenslaan is een zijstraat van de Grote Baan op maximum 200m van de sporthal gelegen. Volg de bewegwijzering.

Hasselt BT organiseert op vrijdag 16, zaterdag 17 en zondag 18 de bekerfinales basketbal Limburg.  Dit is het uitgelezen moment om onze club in de kijker te zetten. We doen er dan ook alles aan om dit bekerweekend vlekkeloos te laten verlopen. Mogen we hiervoor ook op jouw hulp rekenen? Klik op de link en je vindt de planning met alle taken waarvoor we dat weekend nog hulp zoeken. Vul hier gewoon je naam in. 

 

 
Je hebt recht op verhoogde tegemoetkoming? Schaf je dan snel een uitpas aan bij het stadsbestuur van de Stad Hasselt. Je loopt gewoon binnen tijdens kantooruren. Van het moment dat je je pas in het bezit hebt, geef je je lidnummer  door aan Jan Timmerman of mail je  het naar militza.kuipers@telenet.be.
Dan dient zij de aanvraag bij de Stad Hasselt in voor de tegemoetkoming.
Let op: je ontvangt altijd een factuur, maar je betaalt deze (nog) niet. Het bestuur zal de compensatie voor je lidgeld van je factuur in mindering brengen en je laten weten of er nog een saldo en welk saldo betaald dient te worden.
 
 

We verdienden al 2000 euro  via Trooper voor onze club  en dit dankzij jullie online aankopen via https://www.trooper.be/nl/trooperverenigingen/hasseltbt Trooper is een platform waarlangs je aankopen kunt doen bij meer dan 200 webshops. Wij krijgen een % van jouw aankoopbedrag en jij betaalt geen cent meer

Maar, herken je het?

Net online besteld, en shitttt vergeten via Trooper te gaan. Herkenbaar? Daarom zijn we bijzonder blij met de Troopercollega: Trooperbot
Trooperbot is een plugin voor je browser op je laptop of pc (niet mobiel). Kijk hier voor het  instructiesfilmpje of download hier het stappenplan. Het duurt maximum 2 minuten en dan installeert hij zijn bureautje boven in je browser.  Het is supergemakkelijk!!

Wat doet hij vanaf nu voor jou?  Telkens je op een shop komt die ons steunt, zal hij verschijnen en zeggen: bliep, bliep, Troopershop gevonden. Opgelet: bij Collect&Go en Coolblue bliept Botje niet. Maar via onze Trooperpagina kunnen je aankopen daar ook extra monnies opleveren!

Met de feestdagen in het verschiet kan je onze club telkens opnieuw al shoppend steunen!
Het kost je niets, enkel de moeite om Trooper Botje en Trooper te installeren!

Kalender
Verjaardagen
21/05
Jules Hermans
21/05
Jan Lambrigts
22/05
Karine Brantz
22/05
Len Bussé
22/05
Peter Creten
23/05
Sebastian Leysen
23/05
Mathieu Habraken
23/05
Mathias Geerts
23/05
Anaïs Nartus
23/05
Tasnim El Bouzidi

      

© 2021, Hasselt BT, website powered by Twizzit.com